Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
yunni




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 04. 12

Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 1:23 pm

Jméno postavy: Yunnik
Rasa: Warrior
Současná guilda: Darkcross
Profese: Jwc,Ench,Ins,FirstAid,Eng,Cooking
GS: 6000
Talenty(Main spec/off spec): Glyphy na Main : Bloodhirst,Whirlwind,Heroic Strike
Kolik je Ti let: 16
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 4 roky
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: Twinstar,Equilibrium,Anathema,At

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: Ne pouze Deffender

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Ano byl špatná komunikace,nekvalitní progress

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: NE

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: NE

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým:NE

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: 15:00 - 21:00 + nějaká pulhodinová pauza

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: Skoro celý den

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: Skoro denně

Co od guildy očekáváš: Kvalitní progress,dobrou komunikaci,Nové hráče a skušenosti
Co chceš guildě nabídnout:

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Rozjiždí se a vypadá nadějně

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: NE

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: na Forum a Inagme

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): PVE

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Třinec

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Střední odborná škola - studuji

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 3

Jaké máš připojení k internetu: Velmí dobré

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: 2Jadro, 1GB Grafika, 2GB RAM

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: Nestydím se projevit

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: trochu rasistický ale.. podá se ..
Znáte žida co jezdí na LPG??? :DDDD

Víte proč má žid dlouhý nos ?? :DDD
Protože vzduch je zdarma :DD

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Obyčejná povaha .. Klidný,Spolehlivý .. někdy výbušny



YUNNIK
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Pro!   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 1:27 pm

OK já jsem PRO!, ale potřebuju se ještě ujistit... tvůj EQ je kompletně PvE? + pro příště prosimtě vynech to experimentování s barvičkama vono se to pak na hovno čte když je všechno jinak barevný. Nicméně musíš dostat ještě nejméně 1x PRO!
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
yunni




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 04. 12

Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 1:30 pm

Admin napsal:
OK já jsem PRO!, ale potřebuju se ještě ujistit... tvůj EQ je kompletně PvE? + pro příště prosimtě vynech to experimentování s barvičkama vono se to pak na hovno čte když je všechno jinak barevný. Nicméně musíš dostat ještě nejméně 1x PRO!


Dobře za barvy se omlouvám chtěl jsem at´ přihláška trochu vypadá at´ není odflaknutá ... nic méně muj gear je full PVE Fury Spec
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: RE: Barvy   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 1:33 pm

Tak jako von to není špatný nápad dát třeba všechny odpovědi do žluté nebo růžové ale modrá a fialová fakt ne se na to prosimtě koukni a řekni mi jestli to de přečíst bez toho aby sis to označil...


Naposledy upravil Admin dne Tue Apr 10, 2012 1:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
yunni




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 04. 12

Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 1:34 pm

Admin napsal:
Tak jako von to není špatný nápad dát třeba všechny odpovědi do žluté nebo růžové ale modrá a fialová fakt ne se na to prosimtě koukni a řekni mi jestli to de přečíst bez toho aby sis to označil...

Tak on jen mně to napadlo byl jsem v škole .. a měl jsem dobrou náladu pro příště se poučím Smile
Návrat nahoru Goto down
Leesh




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 02. 12

Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 5:02 pm

scorm nepicuj stale Very Happy chcel aby to vyzeralo dobre Smile ... poznam ho z mojho 1dnoveho posobenia v darkcrosse a myslim ze vie ... pokial nebudes pytat 3 salvy za 2 minuty ako v darkcrosse tak mas u mna ANO Smile
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: PŘIJAT   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 5:29 pm

OK no pokud ho ještě navíc znáš a seš ochotnej se za něj zaručit Very Happy
=> PŘIJAT
Napiš si ingame hráčům: Scorm, Acrifa, Leesh(ak), Strafty
topic uzavřen
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
Sponsored content





Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]   Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warrior fury PVE [PŘIJAT]
» Schranzz / Fury warrior (PŘIJAT)
» Troody Fury Warrior (PŘIJAT)
» Arms/Fury Warrior (PŘIJAT)
» Warrior arms/fury (PŘIJAT)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: