PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Resto Druid - [PŘIJAT]

Goto down 
AutorZpráva
Bigcorny
Anonymní

PříspěvekPředmět: Resto Druid - [PŘIJAT]   Sun Apr 15, 2012 11:04 am

Jméno postavy: Bigcorny

Současná guilda: žádná

Profese: Lw,Ins,Jwl,Ench Cook,FA,Fishing - všechny full

GS: 5886

Talenty(Main spec/off spec): zde použij talentovou konfiguraci talent.mmo-champion.com/?# doplň Glyphy - Obě spec mám resto ale jednu PvE a druhou PvP ... PvE - talent.mmo-champion.com/?druid#QBlPo4osmjnWG,pLb3HO,12213 PvP - talent.mmo-champion.com/?druid#QBlGoQUi00aX6,pX-RH3,12213

Kolik je Ti let: je mi 16

Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 4 roky

Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: na ofiku jsem nehrál, hrál jsem dlouho na Twinstaru a na Deff-Bg,jinak Freeček jsem vystřídal hodně

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: nehraji na jiném

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: byl jsem , nevím ani jak se jmenuje, odešel jsem protože se nechodili g raidy a nebyla spolipráce

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: nedělím

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: nedělím

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: s bráchou

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: ve všední den hraji podle toho jestli další den píšem jestli mám ukoly atd, ale když hraju tak od 20:00 max do 23:00 ale spíš tam jsem tak hodku v tomot časovém rozmezí

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: o víkendu tam jsem večer tak od 19:00 až do rána ... spíš jsem na wow o víkendu přez týden se věnuji škole

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: nepročítám jsem tu poprví Very Happy budu tak jednou 2x týdně

Co od guildy očekáváš: G raidy 25-man icc, spolupráci, pomoc když si nebudu vědět rady, zábavu, guildu beru jako zázemí a to chci mít kvalitní

Co chceš guildě nabídnout: Své nemalé healerské zkušenosti, a dále můžu dávat do gbanky věci z profek (gemy,enchanty,scrolly,glyphy-mam skoro full,záplaty,jídlo),účast na raidech..

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Myslím si že je kvalitní a poskytne mi zázemí

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: nikoho neznám

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: Z worldu, promintě ale jméno si nepamatuju napsal jsem si jen webovku

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): PvE main spec a PvP off spec, oba resto do PvE mam nějaké itemy ještě PvP ale na tom se pracuje

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): okres Hradec Králové

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Teď studuju Střední Průmyslovou školu v oboru Informační technologie

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 4

Jaké máš připojení k internetu: 4mb/s rychlost staší a je stabilní

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: stručně v programu 3D Mark mam skore 39 990 Smile (dual core 3,2 ghz,giga grafika,4gb ramky,1 tb hdd)

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: ani ne

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: Synáček jde s otcem po městě a ptá se:
Taťko, co to je za dům? To je dům radosti, synáčku. Pojďme tam, tati! Nepůjdeme, ještě jsi malý.
Synek využil první příležitost a šel do domu radosti. Když tam přišel, první si ho všimla kuchařka a ptá se: A ty tu děláš co?
Taťka mi říkal, že tu je dům radosti, tak mi nějakou udělejte. A kuchařka mu udělala tři palačinky s čokoládou.
Když přišel domů, otec se ho ptá: No, kde jsi byl? A co, byl jsem v domě radosti. No a co si tam dělal, nedočkavě se ho ptá otec.
Ani se neptej. První jsem zmákl v pohodě, druhá mi už dělala problémy a třetí jsem už jen roztáhl a vylízal

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Nejsem žádný no-lifer, záleží mi na stuidu takže dám přednost škole před wow, mám přítelkyni takže když jsem o víkendu s ní, na wow mě nehledejte, v týdnu jsem tam obden večer, a o víkendu někdy přez den podle toho co dělám Smile ale spíš večer přez noc až do rána do těch 3 nebo 4 ..
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: Pro!   Sun Apr 15, 2012 11:34 am

Healery potřebujeme nutně! (R druidy obzvlášť) tz. já jsem PRO!

(GDM/GUM)Scorm 80lvl Troll Priest
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://hellsires.forumczech.com
Feast

Poèet pøíspìvkù : 71

PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid - [PŘIJAT]   Sun Apr 15, 2012 12:08 pm

Healer,druid není co řešit Jsem PRO

Admin

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: PŘIJAT   Sun Apr 15, 2012 12:08 pm

2x PRO!
=> PŘIJAT
Napiš si ingame hráčům: Scorm, Leesh(ak), Strafty, Acrifa, Premeena
topic uzavřen

(GDM/GUM)Scorm 80lvl Troll Priest
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://hellsires.forumczech.com
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid - [PŘIJAT]   

Návrat nahoru Goto down

Resto Druid - [PŘIJAT]
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: HEALER - nábor-
Přejdi na: