Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Bro




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 04. 12

Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeWed Apr 18, 2012 5:57 pm

Jméno postavy: Bro
Rasa: Draenei
Class: Shaman
Současná guilda: Není
Profese: Ench, Bs, INS, JWL
GS: 5973
Talenty(Main spec/off spec): zde použij talentovou konfiguraci talent.mmo-champion.com/?# doplň Glyphy talentový strom slovně! Talenty hodim pres toto:
wow335.gamestool.net/shamant.php?00000000000000000000000000050503300000000000000000000050205301335310501122331051
Glyphy:
talent.mmochampion.com/?shaman=000000000000000000000000000000000000000000000000000000000&glyph=012204050200&version=12942
Kolik je Ti let: 15
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 2roky
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: na offiku jsem nehral ale mam male zkusenosti z anathemy a equilibria

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: ne, nehraju

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: ano byl jsem v guildě EvolveD odchod z důvodu rozpadu potom co byla neaktivita hráčů.

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: není to stálé protože se musím ještě učit ale jinak tu jsem ( -) 17:00 - 22:00

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: o víkendu většinou od 15h - 23h ne v kuse prostě nějak v tomto rozmezí

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: na jiných servrech tak 1x týdně

Co od guildy očekáváš: aktivitu abych se nenudil skládání raidů popřípadě jiných aktivit guildy

Co chceš guildě nabídnout: pořádný heal Very Happy , aktivitu

Proč sis vybral/a právě naši guildu: po týdnu hledání mi konečně někdo odpověděl a byl to jeden z hráčů této guildy

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: Asi nee

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: Psal jsem na world a jeden z vás mi napsal o vašich stránkách... jméno si však nepamatuju Sad

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): PvE

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Okres Opava

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): základní

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 4

Jaké máš připojení k internetu: to kdybych věděl tak asi zešedivým... ne vážně nevím ale WoWko mi jede bez větších problémů

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: dual-core 2Ghz; ram 2gb

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: Vůbec (TS)

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: Tchýně se rozhodne vyzkoušet své dva zetě. Přijde k tomu bohatšímu a na zahradě schválně spadne do bazénu. Zeť přiběhne a zachrání ji. Ráno se zeť probudí a před vraty stojí nová Octavia s nápisem - DÍKY, TCHÝNě. Tchýně přijede k druhému zeti, ten bazén nemá, ale bydlí vedle řeky, tak tam schválně spadne. Zeť se na ni dívá, jak odplouvá po proudu a nechá ji utopit. V noci přemýšlí a říká si, jaký je vůl, že mohl mít novou Octavii. Ráno vstane a před vraty stojí nový Mercedes s nápisem - DÍKY, TCHÁN.

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Asi nic zvláštního, dle mého jsem aktivní ovšem nejsem tu vždy, nebojím se říct svůj názor, s humorem po kapsách pig
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeWed Apr 18, 2012 6:57 pm

Ja by som ti len poradil, dat nejake talenty do Healing Focus, kedže i u queeni je instant AoE aura.

Inak ANO

btw, bol som to ja ! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeThu Apr 19, 2012 8:01 am

Premeena dostava mute za spamy...Very Happy

ANO

Napiš ingame o inv: Premeena,Rasoxan,Leesh(ak)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto Druid - [PŘIJAT]
» Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]
» Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]
» Resto Shaman - Brixi
» Enemy - Restoration Shaman - [PŘIJAT]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: HEALER - nábor-
Přejdi na: