Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sokrates




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 04. 12

Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Empty
PříspěvekPředmět: Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage   Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Icon_minitimeSat Apr 28, 2012 12:06 am

Jméno postavy: Sokrates
Rasa: Undead
Class: Mage
Současná guilda: GuM guildy Time Ward
Profese: JWL, Enchanting, Inscription, LW
GS: 5 900 PvE , 5 850 PvP

Kolik je Ti let: 17
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 5 let od TBC
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: Ofik jsem zatím nezkoušel z důvodu že by mi tam mrdlo Jinak servery na kterejch jsem začínal je určitě Equilibrium, Anathema z dob Might and Magic a taky Gigafun kterej jsem mimochodem moc v oblibě neměl:D

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: Rád si zahraju starou dobrou klasiku TBC ale tam už bohužel není tolik lidí protože je to dost ohraný ale já řikám že TBC je nejlepší datadisk, většina serverů přešla na WoTLK, kterej se dá ještě hrát ale o Cataclysmu asi pozitivně mluvit nemůžu... Takže spíš jen Deffender Fun a Deffender 2.4.3. bg

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Byl jsem členem Lone Wolves, odkaď jsem odešel kvůli malé aktivitě. Poté jsem podal přihlášku do Foster the People ve které se mi vcelku líbilo z hlediska aktivity ale jejich mínus byl špatný kolektiv takže po těchto zklamáních jsem vytvořil guildu Time Ward kterou budu v brzké době opouštět kvůli zklamání z aktivity hráčů.
Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým:

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: cca těch 5-6 hodin

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: Celé dny, pokud je hodně lidí online i noci:D

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: Denně

Co od guildy očekáváš: Podle zkušenosti s lidmi z Hellsires si myslím že je tu kolektiv schopných a komunikativních lidí a co je důležité - aktivních.

Co chceš guildě nabídnout: Guildě můžu nabídnou příspěvky do GB v podobě goldů nebo epických věcí popřípadě gemů a podobných potřebných věcí. Také stálá účast na GRaidech a obohajit jí o nějaké to solidní DPS. Dále již výše zmíněné profese. A samozřejmě se nebráním nabídky pro parťáka do arén.

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Již jsem zmiňoval že po zkušenostech s lidmi z Hellsires mám velice pozitivní názor na Vaši guildu, takže bych se bych se rád stal členem tohoto projektu:)

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: Není

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: Ať už při PvP battlegroundech nebo při PvE raidech byla komunikace s lidmi z Hellsires velmi dobrý a po většinu to byly kvalitní a schopní hráči.

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): PvP i PvE ale důležitější je pro mě PvE

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Náchod

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Student střední odborné školy se zaměřením na cestovní ruch, obor s maturitou

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: Jedu hrozný peklo..mám 30 očí a nohou tucet...9

Jaké máš připojení k internetu: 8mb

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: RAM : 4GB
Procesor: AMD A4-3300
Grafická karta : AMD Radeon HD 6410D

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: Of course že ne:D

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: Povídají si 3 Undeadky a povidají si o svým sexualním životě.
1. říka: "můj manžel je rogue, proto to dělá zezadu."
2. na to: "a muj je warrior a proto má velkou výdrž"
a 3 na to: "a muj je mage... a proto nenávidim polymorph"

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se:WoW moje oči poprvé spatřily v roce 2007 u mého bratrance který právě čerstvě doexpil svého Balance Druida level 70 na tehdejším Might and Magic serveru - Equilibrium. První pocity byly smíšené.. Říkal jsem si že promýšlení o bindování nebo talentech nebude žádná legrace ale na druhou stranu mě dost chytla nejednoduchost téhle hry. Přišla s něčím originálním co ostatní hry neměli. Moje první postava byl Hunter, který mě bavil maximálně do 50. lvlu kde jsem si řekl že hunt není nic pro mě. Už tehdy jsem věděl že heal je jak v raidech tak v arénách velmi potřeba. Moje další postava byla full t6 Holy Pala, který mi byl dost nekalým způsobem odcizen:D Po hodinách proklínání jsem začal expit Balance Druida. Bavil mě cca půl roku, ale co jsem začal zjištovat, že má minimální množství stunů a to je v arénách veliký handicap. Po velké přemýšlení mě do srdce zasáhl Frost Mage a jeho legendární combo Frost Nova --> Deep Freeze --> Frostbolt + Ice Lance. Pro PvP ideální postava. Ovšem v PvE jsem nedosahoval uspokojících dps. Pročetl jsem si arcane talenty pro pve, kde jsem usoudil, že alespoň s 2/5 T10.5 je ideální točit Arcane Blast --> Arcane Barrage--> Arcane Missiles do zmagoření. Od téhle doby vím že můj favorit jak pro pvp tak pve je Mage:) A jako poslední bych chtěl poděkovat za čas ztrávený čtením téhle přihlášky. S pozdravem Sokrates.
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage   Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Icon_minitimeSat Apr 28, 2012 6:34 am

Prihláška super, len mi chýbajú talenty.
Btw, arcane mage ide trocha inak ako píšeš a to: Arcane Blast x4 a potom Arcane Missiles, Barrage sa používa iba pri pohybe.

P.S. Baví ťa to klikať len dva spelly? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kiko




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 04. 12

Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Empty
PříspěvekPředmět: kiko   Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Icon_minitimeWed May 09, 2012 2:14 pm

no takže prihláška je v celku dobrá mage sa hodi a ako cl magov ta zoberem ale nedam ti hned rank dmg ale budes newbie budes akoby v teste tak sa snaž aby si nič nepokazil a za mna ÁNO
Návrat nahoru Goto down
Iconer




Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 04. 12

Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage   Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Icon_minitimeWed May 09, 2012 2:27 pm

Ok takže máš 2x ÁNO tak napíš v hre hráčom: Feast, Beem, Frostmagic, Leesh o inv. Lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage   Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» atropos frost/arcane mage 6000gs pvp 5500gs pve - [NEPŘIJAT]
» Lyshar - Arcane Mage
» Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]
» Arcane Mag hurricans (Looly)
» pve frost dk - [PŘIJAT]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: