Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Hatebreeder




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 02. 12

Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT)   Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Icon_minitimeTue May 01, 2012 5:48 pm

Jméno postavy: viz. název topicu
Rasa: Nelf
Class: viz. název topicu
Současná guilda: Exiled
Profese: Jwl, ench, lw, eng
GS: 5560
DPS + screen z ICC25 Deathbringera: s worldem nemožné momentálně složit, omluvte prosím..
Talenty(Main spec/off spec): zde použij talentovou konfiguraci http://talent.mmo-champion.com/?# doplň Glyphy + talentový strom slovně! http://talent.mmo-champion.com/?hunter=502000000000000000000000000053350012300132231352313515000002000000000000000000000&glyph=010522040206&version=12213

Prosím upřesněte co znamená "popsat talent strom slovně" editnu to.
Kolik je Ti let: 18
Znalost taktik (ICC,ToC,Uld): vše na 100%
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 6,5 roku
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: offi Thunderhorn EU, freeček hafo, ale největši - mystiq, equilibrium, narnias, sargeras, anathema, twinstar

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: ne, přesta lsem aktivně hrát na equilibriu, který jde tzv. do sraček

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Jen soukromé guildy s kámošema, tedka Exiled, kde je to ale tak ukázkově narvané demencí až to bolí.

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: ne

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: ne

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: ne

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: to je dost různé, ale myslím že krom času na školu (dopoledne) jsem tu celkem často,

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: jsem tu cčasto, s vyjímkou ruzných akcí apod

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: deff forum každý den tak 15x, tohle sledovat začnu jakmile se stanu členem, pokud se ovšem stanu Very Happy

Co od guildy očekáváš: PvE, dobré PvE, fér jednání na urovni, žadne kidy co se hádaj o itemy.

Co chceš guildě nabídnout: Zkušenosti co se týče class : Warrior, hunter, prot pala, affli / demo lock, ele shaman. dále i ruzné lore problémy (questy, achievy) , aktivitu, loajalitu a přínos raidům

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Jednou jsem se tu už hlásil ale v guildě to vypdalo na rozpad. Od té doby to celkem sleduju a myslím že je to lepší.

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: hlásí se k vám kámoš, ale nechcu říct že se zaručí. To si rozhodne sám až si to přečte Very Happy

Jakses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: Jak jsem psal už dávno sem se k vám hlásil.

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): vše.

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Orlová, to je nedaleko Ostravy.

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): zakladka, přišti rok snad dokončím střední Very Happy

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 2-3

Jaké máš připojení k internetu: 100 mb /s

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: 2gb ram, 2ghz cpu, 512 graficka karta, monitor , myš... :DD je to starší stroj, ale wow běží v poho.

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: ne

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: Jak poznáte kde má žena pupík ? Jednoduše, přejedte prstem po zádech, no a je to ta 3tí díra.

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Jsem pro každou srandu.
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT)   Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Icon_minitimeTue May 01, 2012 6:12 pm

Za mě jednoduše NE ,low EQ + když nevíš co je to napiš storm slovně tak si natom špatně...
Návrat nahoru Goto down
Hatebreeder




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 02. 12

Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT)   Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Icon_minitimeTue May 01, 2012 6:16 pm

Feast napsal:
Za mě jednoduše NE ,low EQ + když nevíš co je to napiš storm slovně tak si natom špatně...

Low EQ na funě se da napravit během pár dnů, navíc nechápu proč se každej hned dívá na eq, a k tomu stromu, to mám popsat každej talent ?
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT)   Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Icon_minitimeWed May 02, 2012 5:23 am

Ano,ale jestli sis všiml u jiných topiců tak stačí dát jen MMO.talents a tamto ne Smile no počkej na vyjádření ostatních,guilda ted omezuje činnost na deffenderu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT)   Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bordellmama - MM hunt (NEPŘIJAT)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: