Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Liquidjoe




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 16. 05. 12

Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Empty
PříspěvekPředmět: Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe   Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Icon_minitimeWed May 16, 2012 7:56 pm

Zdravim celou guildu,

Jmeno postavy: Liquidjoe

Rasa: Tauren

Class: Shaman

Rotace:
Resto - Tak na kazdem bossovi je treba healovat jinak. Hlavne tocim Chan Heal, drzim Riptide obcas Lesser Healing Wave nebo Healing Wave.. u healeu se tomu neda rikat rotace
Ele - Drzim Flame Shock, na CD Lava Burst a jedu Lightning Bolt. Chain lightning jen na multi target jelikoz mam hodne haste tak nestiha GCD a tutiz se nepouziva a kazi rotaci a snizuje DPS.

Gemy: Meta - 21 intel + chance to restore mana on spellcast, Red - 12 SP + 10 Haste, Blue - 10 Haste + 5 mana every 5 seconds, Yellow 20 / 34 Haste.

Equip: wow.xmania.cz/armory/search.php?name=peiracek (nwm jestli to neukaze treba ele EQ), ale na resto 3/5 t10 a ele 2/5 t10,5 a 2/5 t10

DPS + screen: Tak HPS nemam ale DPS DB 25 je tu -> imageshack.us/photo/my-images/440/wowscrnshot051312194403.jpg/

Talenty:
Resto - talent.mmo-champion.com/?shaman#f9wA5_x-qE-91,-RtHRe,12213
Ele - talent.mmo-champion.com/?shaman#169vE8iNOttz,kaU-OR,12213

Kolik je ti let: 18

Jak dlouho uz hrajes wow celkove: Very Happy dost tezka otazka, protoze uz je to fakt dost dlouho, ale rekl bych ze asi 6-7 let.

Jak casto hrajes o vikendech - v jakem casovem rozmezi: No mam to na stridacku. Jeden vikend tu jsem druhy zase ne.. Ale kdyz tu jsem tak nemam problem tu kdykoliv byt.

Jak casto hrajes vsedni dny - v jakem casovem rozmezi: Vsedni dny jsem tu od pondeli do patku a tez nemam problem s casem.. ze skoly prichazim cca mezi 14:00 - 16:00.

Jak casto procitas forum - kolikrat tydne: co to jde Very Happy

Co od guildy ocekavas: Chci pokracovat ve sve PvE kariere, takze ocekavam kvalitni hru, hrace co ovladaji svoji classu, ale hlavne prijemny kolektiv nemam rad kdyz se to bere zase moc vazne.. jsem zastancem tvrdeho rezimu, ale ceho je moc toho je prilis.

Co chces guilde nabidnout: Jsem od prirody spolecensky bezkonfliktni tvor a nabizim dlouholete zkusenosti a dobreho shamana na raid.

Proc jsi si vybral prave nasi guildu: Koukal jsem na nabor na worldu a videl jsem progress 11/12 tak jsem si rekl, ze to zkusim.

Mas TS ? : Ano

Vase addony, ktere pouzivate: Acherus, Autosave, Bagnon, BonusScanner Continued, Classtimer, Cooldowns, Dominos, DrDemage, GearScore, Grid, RatingBuster, recount, DeadlyBossMods.

Doufam, ze vsechny linky budou funkcni a nebudou delat problem a hlavne armory protoze jsem si zmenil nick, to kdyztak potom dodam.
Návrat nahoru Goto down
Fatality

Fatality


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 17. 04. 12
Age : 29
Location : Trnava,Slovakia

Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Empty
PříspěvekPředmět: No   Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Icon_minitimeWed May 16, 2012 8:36 pm

No world síce neklame ale bolo to pred časom so starým vedením teraz som jeden den vo vedení ja a snažím sa čo najviac aby sa vrátila zlatá éra prijemný kolektív tu je a ja nejsom zas moc mierny chyby sa trestaujú.
ale Rád by som ta vzal Odomna ANO

Wastekiller
Ale aj ked som gum nezáleží len odomna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe   Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Icon_minitimeThu May 17, 2012 8:57 am

Nečavuj sa že si gum Very Happy si prosil jak pes Very Happy
/Mohol by si investovať 3 talenty do "Elemental Weapons".
Návrat nahoru Goto down
kiras




Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 27. 02. 12
Age : 25

Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe   Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Icon_minitimeThu May 17, 2012 11:52 am

vyzeráš byť v pohode. takže máš za ANO
Návrat nahoru Goto down
Fatality

Fatality


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 17. 04. 12
Age : 29
Location : Trnava,Slovakia

Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Empty
PříspěvekPředmět: :D   Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Icon_minitimeThu May 17, 2012 1:20 pm

/ w o invite wastekiller Kiras / premeena
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe   Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Restoration / Elemental Shaman - Liquidjoe
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Wurton - Restoration shaman
» ENEMY - RESTORATION SHAMAN
» Enemy - Restoration Shaman - [PŘIJAT]
» Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]
» Ele shaman - Xavi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: HEALER - nábor-
Přejdi na: