Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sham resto 6kgs

Goto down 
AutorZpráva
Otik
Anonymní




Sham resto 6kgs Empty
PříspěvekPředmět: Sham resto 6kgs   Sham resto 6kgs Icon_minitimeTue Jun 12, 2012 10:45 pm

Jméno postavy:Otikfarar

Rasa:Draenei

Class:Resto

Rotace (Main spec):U každeho bose healuju jinak ale většinou točím chain heal a riptide a jenom zřídka leser healing wawe

Gemy: Meta -+21intelect |sockuju haste rating

Equip:wow.xmania.cz/armory/character.php?guid=231447&realm=3

DPS + screen z ICC25 Deathbringera:Ten momentálně nemám ale když mě vezme ukažu vam to ve hře Smile

Talenty(Main spec/off spec): zde použij talentovou konfiguraci http:talent.mmo-champion.com/?shaman#f9wA5_x-qE-91,-RtHRe,12213

Kolik je Ti let:16

Jak dlouho už hraješ WoW celkově:3roky

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí:Když příjdu že školy do pul šeste a pak až vždy asi od osmi někdy dřív

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí:Občas tu o víkendech nejsem z duvodu sportu ale jen občas jinak hraju skoro cely vikend

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně:Když si vzpomenu nebo když na to nějak příjde ale docela často

Co od guildy očekáváš:Očekavam kvalitní a časte guild raidy a dobrou partu

Co chceš guildě nabídnout: Skušenosti s healovaním co mám

Proč sis vybral/a právě naši guildu:Viděl sem jí na wowko a lidi říkali že je kvalitní a je tam sranda

Máš Teamspeak?: Ano mám

Vaše addony, které používáte:NPCscan,Barender,Recount,Healbot

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se:O sobě nemám co napsat jen že občas se mnou bývá sranda Smile
Návrat nahoru Goto down
Fatality

Fatality


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 17. 04. 12
Age : 30
Location : Trnava,Slovakia

Sham resto 6kgs Empty
PříspěvekPředmět: ok   Sham resto 6kgs Icon_minitimeTue Jun 12, 2012 10:50 pm

ok každý healer dobrý prijatýano


Lock
Návrat nahoru Goto down
 
Sham resto 6kgs
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ele sham Prihláška
» Resto druid
» Resto Druid - [PŘIJAT]
» Snup-Resto druid
» Resto Shaman - Brixi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Cataclysm - MoltenWoW 4.0.6) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky(cata) :: HEALER - nábor-
Přejdi na: