Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rezzorr Retri paladin PVE/PVP

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rezzorr




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 06. 12

Rezzorr Retri paladin PVE/PVP Empty
PříspěvekPředmět: Rezzorr Retri paladin PVE/PVP   Rezzorr Retri paladin PVE/PVP Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 4:12 pm

Jméno postavy: Rezzorr
Rasa: Human
Současná guilda: Nemám
Profese: Mining,Jewelcrafting,Enchanting,Blacksmithing
GS: 5847

Talenty(Main spec/off spec): R3 PVE/PVP
Kolik je Ti let: 23

Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 4 roky
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: Začínal jsem od prvního WoW na Ofi serveru. Pak jsem přešel na blizzlike server, který vytvořil můj kamarád. Poté jsem byl ještě na Posterusu a nakonec skončil na Deffenderu

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: NE

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Založil jsem vlastní guildu, která bohužel neměla úspěch. Málo active lidí a dost Bezmozků. Poté jsem byl v Dawntime, odkud jsem odešel, protože se mi posmívali že mám slabý gear a že ještě nemám kill LK a nechtěli mě vzít na raid. Taky byli drzí a sprostí. Nemám takové lidi rád. Pak jsem šel do Light of Dark nebo tak nějak, kde se posmívali člověku který byl ochotný jim přijít na TS3 na G raid, že má hlas jak piča atd .. a pak mě kickli za to, že jsem se slušně omluvil, že nemůžu jít na předem nedomluvený GR. To vypovídá něco samo o sobě.

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: NE

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: NE

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Nikdy :-D

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: Tak často jak to jen jde. Pracuji takže jsem někdy nedostupný ale z práce si sedám za stůl a zapínám WoW.

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: někdy od rána do rána. Nedělá mi to problém když se děje něco zajímavého.

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: Pokud myslíte toto forum tak jsem tu dnes prvně.

Co od guildy očekáváš: Skvělý kolektiv, který se nebude vysmívat ostatním a budou se k sobě chovat slušně a navzájem si pomáhat. Taky skvělé a zábavné GR na TS.

Co chceš guildě nabídnout: Chci nabídnout pomoc každému, který to ode mě bude potřebovat. Pomoc při každém GR kde je třeba R3 paladin pokaždé, co budu po ruce. Tak trochu přispětr k zábavě na TS jsem ukecaný a vynaložit dost úsilí na to abych nebyl přítěží.

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Z bývalé guildy, kterou jsem založil k vám přešlo pár lidí ode mě a mluvili o vás jen kladně.

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: Sweety. Zná mě pod ACC Dolnaar, který jsem jen dal Rename. Když jí řeknete Dolnaar tak se rozveselí Smile

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: Sweety mi to řekla Smile

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): PvP, PVE, RP

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Svk - Karviná

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Střední škola s maturitou, ukončeno rok 2008. Úspěšně samozřejmě :-D

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 0

Jaké máš připojení k internetu: UPC 25 Mb/s

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: 6x jádro 3.2 GhZ, 8 GB ram 1GB grafika DDR5

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - NE

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: Jdou dětičky po minovém poli a vesele rozhazují ručičkama. Některé až 50 metrů daleko.

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Jmenuji se Martin. Mám 23 let, práci, a přítelkyni, kterým se musím věnovat, ale i přesto si najdu vždy časa na arenky, nebo GR. Jsem vášnivý Gamer, ale nyní už nic nehraju kromě WoW.
Návrat nahoru Goto down
kiras




Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 27. 02. 12
Age : 25

Rezzorr Retri paladin PVE/PVP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezzorr Retri paladin PVE/PVP   Rezzorr Retri paladin PVE/PVP Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 4:18 pm

takže po malej dohode Very Happy sme dohodli Very Happy a si POSLEDNY palach Very Happy cg našmu vedeniu Very Happy ANO
Návrat nahoru Goto down
 
Rezzorr Retri paladin PVE/PVP
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Effect - Retri paladin - [PŘIJAT]
» Xtqq Paladin
» bartass paladin
» Paladin [Ret / Holy] - [PŘIJAT]
» Sweetynka ^^ Holy paladin^^

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: