Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 MMS hunter (Trouhelnik)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Trouhelnik




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 11. 07. 12

MMS hunter (Trouhelnik) Empty
PříspěvekPředmět: MMS hunter (Trouhelnik)   MMS hunter (Trouhelnik) Icon_minitimeWed Jul 11, 2012 6:27 pm

Dobrý den.
Prosím chtěl bych požádat o vztupu do vaší guildy.

Jméno postavy: Trouhelnik

Rasa: Night Elf

Class: Hunter

Rotace (Main spec): nevím jak ostatní ale já se snažím udržovat Serpent sting pomocí chymera shotu a mezitím další různé magické střely Very Happy

Equip: screenshot.cz/SOLGW/ - PVE , screenshot.cz/ZL5RH/ - PVP

Talenty(Main spec/off spec): talent.mmo-champion.com/?hunter#1gAsFcSCvZPN,Yw6,12213 - PVE / talent.mmo-champion.com/?hunter#f9F7W9nL_qggB,QwH,12213 - PVP

Glyphy, aké a prečo: Glyphy sou v předchozim bodě a důvod je napsán v popise glyphu Very Happy

Jak dlouho už hraješ WoW celkově: Nevím přesně, ale TBC jsem začal hrát přibližně před třemi lety a Wotlk hraji od minulého roku.

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: Teď když není škola hraji jako o víkendu ale když škola je tak asi minimálně 3-5 hodin denně Very Happy

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: No podle nálady xD ale myslím že hraji dost dlouho . Když je dobrá nálada tak i 10-12 hodin Very Happy

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: No jak se to veme xD Vždy když vypnu WoW tak si nějaké forum co mám zrovna v prohlížeči zaplé přečtu Very Happy

Co od guildy očekáváš: Jak jsem četl jste dost aktivní guilda takže jsem očekával že by jste mne brali na raidy a pomáhali mi se sbíráním EQ.

Co chceš guildě nabídnout: Moc toho není ale můžu nabídnout svou aktivitu jak na TS tak ve hře a na Guild Raidech a když někdo bude chtít pomoct rád mu poradám Very Happy

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Viděl jsem jak jeden váš člen píše ve worldu tak jsem se podíval na váš web něco pročetl a řekl jsem si že toto je dobrá guilda a určitě budou mít i dobrý kolektiv Very Happy

Máš Teamspeak?: Ano xD na teamspeaku trávím víc času než na WoW Very Happy

Vaše addony, které používáte: No addonů je dost xD potrpím si na vzhledu Very Happy Ale důležité addony jako DBM, Recount, omen atd mám.

Znalosť taktík : Taktiky znám ale už mám toho z různých her a serverů hodně tak semtam může něco vypadnout z hlavy xD Radši si vždy před bossem na kterého jdu přečtu v rychlosti taktiku Very Happy

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: No tak jen bych chtěl dodat že krom WoW hraji také LoL a Counter Strike.
Doufám že vás moje přihláška aspoň trochu zaujala a doufám že budu přijmut.
Kdyby něco chybělo tak kdyžtak napište, dopíšu to Very Happy
S pozdravem Trouhelnik

Edit: Tak rotace jak jsem psal - serpent sting, nekdy silenc, chimera, aimed , arcane pak steadly a to sa opakuje xD někdy si to pozměním že něco vynecham ale normalka xD
A gemy : Tak ja mam snad 90% socketu +20 agility a 3x + 32 agility,(cervene) 2x + 10 critical +15 stamina (modre) a +21 agility + 3% increased critical Very Happy neviem či to mam dobře ale keď jsem začinal na inem serveru tam mi říkaly že mám házet vše do armor pene ale tu mi každej PVE hunter říkal že do agi Very Happy Tak som nevěděl Very Happy


Naposledy upravil Trouhelnik dne Thu Jul 12, 2012 8:19 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
countertroll




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 12

MMS hunter (Trouhelnik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: MMS hunter (Trouhelnik)   MMS hunter (Trouhelnik) Icon_minitimeWed Jul 11, 2012 10:30 pm

Talenty bys měl předělat na http://wotlk.openwow.com/?talent#cxbZ0eVbRhzGIsguAox00b:IAf ,máš tam par chyb u sebe, jako třeba Endurance training - useless
Dále napiš jak gemuješ a tu rotaci trochu rozepiš
Návrat nahoru Goto down
Oana




Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 09. 05. 12

MMS hunter (Trouhelnik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: MMS hunter (Trouhelnik)   MMS hunter (Trouhelnik) Icon_minitimeThu Jul 12, 2012 12:35 am

Dalsi PVPckar ...
Návrat nahoru Goto down
Brixi




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 06. 12

MMS hunter (Trouhelnik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: MMS hunter (Trouhelnik)   MMS hunter (Trouhelnik) Icon_minitimeThu Jul 12, 2012 11:05 am

Ještě se na tebe podívám ingame, Brixi / Brixisuck
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

MMS hunter (Trouhelnik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: MMS hunter (Trouhelnik)   MMS hunter (Trouhelnik) Icon_minitimeFri Jul 13, 2012 11:26 am

Nie.
Lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





MMS hunter (Trouhelnik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: MMS hunter (Trouhelnik)   MMS hunter (Trouhelnik) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
MMS hunter (Trouhelnik)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: