Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Amarcey - warrior

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Amarcey




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 07. 12

Amarcey - warrior Empty
PříspěvekPředmět: Amarcey - warrior   Amarcey - warrior Icon_minitimeThu Jul 12, 2012 5:57 pm

Jméno postavy: Amarcey

Rasa: Human feamle

Class: Warrior

Rotace (Main spec): Bloodrage, zapnu trinkety, death wish a Reckleness, poté už začínám se spamem whirlwindu, bloodthristu a slamu pokud procne. Na zavěr chci dodat, že během celého boje nepřestavám mačkat heroic strike (pokud je rage).Po uplynutí 20 sec použiju haste ruce.

Gemy: Meta - | Red - | Blue - | Yellow - |Arm pene, meta 21 ag + 3%crit. dmg a 1 prismatic soc +10 all stats, ktery pokryje sockety potrebne k aktivovani meta soc.

Equip: wow.xmania.cz/armory/character.php?guid=134036&realm=3

DPS + screen z ICC25 Deathbringera: imageshack.us/photo/my-images/14/dpsw.jpg/ dodavam, ze to bylo v dobe kdy jsem jeste nemel DBW a SHE

Talenty(Main spec/off spec): talent.mmo-champion.com/?warrior#iRVfwO4mGERRt,FdHq,12213 ,talent.mmo-champion.com/?warrior#13didu2omPdQ,FdHq,12213

Glyphy, aké a prečo: Glyph of heroic strike: dostanete 10 rage kdyz critnete s HS, bez toho glyphu bych se neobesel.
Glyph of cleaving: misto 2 tar. hitnete 3 : vyborne proti elitam.
Glyph of Whirldwind : redukce CD o 2sec.

Dodavam, ze vsechny potrebne macra na ICC hc jako napr wall nebo shield block mam pripravene.

Kolik je Ti let: 20 let

Jak dlouho už hraješ WoW celkově: cca 4 roky s prestavkami

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: vetsinou v 6 vecer nebo podle toho kolik je prace, takze nekdy jsem online i dopoledne a odpoledne

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: sobotu taky nemuzu urcit podle prace doma a v nedeli mam vetsinou casu dost

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: skoro kazdy den

Co od guildy očekáváš: hlavne nenamyslenost, schopnost tymove prace a pravidelne raidy

Co chceš guildě nabídnout: mam slusny eq i na tanka takze pokud bude treba OT neni problem a mohu nabidnout pravidelnou ucast na raidech

Proč sis vybral/a právě naši guildu: jinde jsou sloty pro wara full a vy jste pry neaktivnejsi guilda, ktera pravidelne progresuje a neslysel jsem na vas zadne vytky Smile

Máš Teamspeak?: ano + mic

Vaše addony, které používáte: DBM , recount, atlas loot

Znalosť taktík :naxx, uld a toc znam pouze z daily q, dale icc bohuzel taky jen po rotface ( WR), ale pred wipem jsem byl az u bugle sindry, jinak taktiky na dalsi bosse jsem uz si precet na forku a kamosi z progresive mi rikaji co delaji ti bossove

Neco o me: Bydlim v Ostrave stare bele, pred mesicem jsem si byl vyzvednout maturitni vysvedceni a pokracuju ve studiu dal. Jinak jsem sporotovne zalozeny clovek, ktery miluje pivo.

PS: pokud se k vam nedostanu, preji mnoho uspechu na GR Smile
Návrat nahoru Goto down
Oana




Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 09. 05. 12

Amarcey - warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarcey - warrior   Amarcey - warrior Icon_minitimeThu Jul 12, 2012 9:05 pm

Fury vyzera v pohode tie tankovacie talenty nic moc ale to upravime ja by som to s tebou skusil ...
O inv si napis ingame Oana, Sweetynka, Krtkoo, Wastekiller
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

Amarcey - warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarcey - warrior   Amarcey - warrior Icon_minitimeFri Jul 13, 2012 11:27 am

Lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Amarcey - warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarcey - warrior   Amarcey - warrior Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Amarcey - warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Oan - Fury Warrior
» Fury-Warrior
» Krakoo - Warrior
» Warrior fury PVE [PŘIJAT]
» Yunnik - Fury Warrior - [PŘIJAT]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: