Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Creme




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 03. 12

Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 7:40 pm

Jméno postavy: Creme
Rasa: Human
Současná guilda: Nemám
Profese: Jewelcrafting, Inscription, Tailoring
GS: 5913
Talenty(Main spec/off spec): 57/3/11
Kolik je Ti let: 17
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 3 roky
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: Na Officiálním serveru jsem nehrál, ale na serveru Drahy jsem měl na TBC huntra s full pve, a pak jsem hrál asi dva roky na serveru Equilibrium, kde jsem měl full WF a T6 Rogue, take na patchy TBC.

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: Deffender Fun a Twinstar

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Byl jsem v guldě PvP is my lifestyle, a odesel jsem proto, jelikoz me za maga pvp moc nebavi, a je tam spatny kolektiv a nuda.

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: NE

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: NE

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: NE

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: 2 - 5 hodin

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: 2 - 6 hodin

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: každý den tam nakouknu Smile

Co od guildy očekáváš: Dobrý kolektiv, přijemnou partu lidí, která bude ochotna mi např. s něčím poradit, nebo zajít nějaký GR ( nebaví mě wipovat na lordovi a chodit nejdale po DB )

Co chceš guildě nabídnout: Myslím, že slušné DPS Smile

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Jelikož je to vyhlášená, a myslím že poměrně zkušená guilda.

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo:

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: World

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): na této postavě PvE, ale na Altovi ( Rogue ) si také rád zahraji PvP

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Středočeský kraj, vesnice u města Beroun

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Jsem ve druhém ročníku na SOŠ Civilního letectví.

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 3 Smile

Jaké máš připojení k internetu: Wifi, ale mám vývod do počítače, takže je tu téměř nulová šance spadnutí internetu.

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: Ntb, 2,6 GHz procesor, 2GB grafická karta Nvidia, 4GB RAM, 1T HDD, Windows 7

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: NE

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: lol!

Návrat nahoru Goto down
Disslike




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 06. 03. 12

Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 8:28 pm

nick nq eq ? jen tak BTW jinak za me mas ANO
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Zvážení   Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 8:31 pm

Hele jelikož je nábor mágů uzavřenej tak nevím, nevím... ta přihláška působí dojmem, že si zasloužíš místo ale taky mě neoslovila tak výrazně abych dával hned ANO... takže já si ještě počkám jak se k tomu postaví zbytek GAD teamu.
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 8:37 pm

Za mě ANO , budeš poslední mág do naše teamu Mágů, Jak se v něm osvědčíš a jaké místo si tam urveš bude jen na tobě.
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: PŘIJAT   Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 8:44 pm

Dobrá tak své 2x ANO jsi dostal i beze mě takže i já nebudu dělat zbytečné problémy...
=> PŘIJAT
Napiš si ve hře hráčům: Scorm, Cinic, Dizzlajk, Koder
PS: Tak ale vážně už poslední mág! Very Happy
Topic uzavřen
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
Sponsored content





Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]   Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Arcane Mage - Creme - žádost o přijetí - [PŘIJAT]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» atropos frost/arcane mage 6000gs pvp 5500gs pve - [NEPŘIJAT]
» Zandro assassination žádost o přijetí - [PŘIJAT]
» žádost o přijetí, enhacement shaman - [PŘIJAT]
» Lyshar - Arcane Mage
» Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: