Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
slipdrood




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 04. 12

Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]   Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 24, 2012 2:13 pm

Zdravíčko Smile

Jméno postavy: Slipdrood
Rasa: Night Elf
Class: Druid
Současná guilda: Nemám žádnou jinak bych tu asi nepsal ne? Very Happy
Profese: Jen LW
GS: 5578 (v PVE gearu)
Talenty: Resto (pve) vypisovat vám je tady nebudu Very Happy Jsou to moje talenty s jakýma se mi dobře hraje kdyby něco podíváte se ingame kdyby vás to zajímalo Wink
Kolik je Ti let: 18
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: od základu.. To je cca 6 let myslím Wink
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: Na ofiku jsem hrál pouze Pre TBC no a pak Valhalla, Equilibrium, Anathema, Posterus a další miliarda serverů Very Happy

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: Ne nehraju

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Ne nebyl

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne nedělím

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne nedělím

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ano (rodina)

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: 3-4 hod podle času a školy

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: od rána 7 hod do cca 15:00 a někdy od 15:00 do neděle Very Happy

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: Vždy jak se budu nudit Very Happy

Co od guildy očekáváš: PVE + mluvený projev na raidu. Žádné .. já nemám mikrák já nemám TS apod.

Co chceš guildě nabídnout: PVE heal co tě uhealí k smrti Very Happy

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Nějakej týpek to na wordu spamoval tak sem si říkal bude sranda Smile

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: Asi nikdo Very Happy

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: no na chatu, ale kdo to byl to ti už fakt neřeknu Very Happy

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): Pve

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Moravskoslezský kraj - Karviná

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Studuji školu Střední průmyslovou v oboru Elektrotechnik a jsem ve 3tím ročníku

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 1

Jaké máš připojení k internetu: Co mi ho chcete ukrást?? Very Happy nevím cca 10 Mb/s

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: 4 jádro 2 giga ram 9800GT snad stačí Wink

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: Ne

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: Maluje se chlapec u zrcadla, a vidí ho otec. "Chlapče.. ty jsi buzerant?" "Ne tati, já jsem princezna" Wink

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Možná trošku zapomínám Very Happy Občas se zasekávám když mluvím delší dobu a to jen protože dělám bojový sport a ono to tak někdy bývá Smile. Jinak jsem cholerik a často se dokážu nasrat, např když někdo při raidu dělá něco co nemá Very Happy To mě totálěn vytáčí Very Happy taky nesnáším když se řekne Rebuff a já mám na bosovi 3min do konce BoW a BoK Very Happy za to bych vraždil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]   Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 24, 2012 3:01 pm

Napiš mi ingame kouknu na ty talenty

nick : Feast Smile


Naposledy upravil Rasox dne Tue Apr 24, 2012 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
slipdrood




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 04. 12

Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]   Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 24, 2012 3:02 pm

To mi zkoukneš ingame nechce se mi to kutit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Leesh




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 02. 12

Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]   Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Icon_minitimeTue Apr 24, 2012 3:10 pm

ked budes mat tie talenty v pohose tak mas moje ANO ... vyzeras byt pohodovy typek:)
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Přijat!   Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Icon_minitimeWed Apr 25, 2012 2:57 pm

Teď jsem tu delší dobu nebyl takže nwm v jaké je guilda situaci... co se týče přihlášky O.K. Talenty pokud nebudu špatné není problém a nebylo by taky od věci si pořídit mikrák a TS
2x ANO!
=> PŘIJAT
Napiš si ingame hráčům: Premeena, Rasoxan(ten má teď možná rename), Leesh(ak), Scorm
topic uzavřen
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
Sponsored content





Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]   Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Slipdrood - Resto Druid - [PŘIJAT]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto Druid - [PŘIJAT]
» Resto druid
» Snup-Resto druid
» Přihláška Druid balance Prexikator - [PŘIJAT]
» Bro-Resto Shaman žádost o přijetí - [PŘIJAT]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: HEALER - nábor-
Přejdi na: