Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rpietr

Rpietr


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 04. 12

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 2:29 pm

Jméno postavy: Rpietr
Rasa: Human
Class: Warlock
Současná guilda: Není
Profese: JWC LW Tailor ENCH
GS: 5990
Talenty(Main spec/off spec): Demo/Affli Em a ten odkaz mi zakazuje postnutí tohoto přispěvku kdyžtak pošlu in game / email nebo tak nějak
Kolik je Ti let: 15
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: Něco kolem 5 let
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: Takže začal jsem na offi Drakthulu, když přišlo Cata prodal jsem postavu a oddebral se na deff. Poté po doporučení kamaráda jsem zkusil Drahy.com kde jsem vydržel zhruba rok. Po odchodu celé guildy jsem půl roku nehrál a poté jsem se vrátil na Deff.

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: Ne

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Ne

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Ne

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: No můj rozvrh si upravuji dle studa. Avšak po večerech 19-22 je volno. Někdy i dříve.

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: To se také těžko posuzuje, nebývám často doma ale když už tu jsem tak hraju cca do nudy na serveru.

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: Kdy to jde a kdy se něco děje / když něco potřebuji

Co od guildy očekáváš: Kvalitní přístup a hlavně kvalitní raidy které nebudou vypadat jako většina WR zde na deffu...

Co chceš guildě nabídnout: Hráče který podle mého názoru už něco umí

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Doporučení

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: Nejspíš ne

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: World a kamarád

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): PvE ale když už neni to PvE tak jdu i PvP

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Praha

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Studuji na gymnáziu

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 4-5

Jaké máš připojení k internetu: 60mb UPC

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: Win7 4GB ram ATI HD 5470 Intel core i3 2,4GH

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: Ne

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho: Nemám snad jen že jsem čarovný.

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Jsem krapet dement ale jinak si myslím že v klidu Wink Very Happy Hraju závodně florball a rád posedím u pc.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 3:00 pm

Vymaž zpřed talentů Http a pude to postnout Wink
Návrat nahoru Goto down
Rpietr

Rpietr


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 04. 12

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 3:13 pm

Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 3:33 pm

Maxovat talenty na impy je podle mě zbytečné,ale tolik se v lockách nevyznám..Smile dám ti ANO
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 4:17 pm

Odkad jseš z Prahy + na jakou chodíš školu? + za koho hraješ?(smím-li to vědět) Jinak za mě máš taky ANO!
tz. 2x ANO
=> PŘIJAT
Napiš si ingame hráčům: Scorm, Feast, Faest, Leesh(ak)
topic zatím neuzavírám abys mohl odpovídat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
Rpietr

Rpietr


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 04. 12

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 7:04 pm

Já bych s dovolením zůstal v anonymitě.. Jinak jsem z Prahy 4 Modřany Smile
Návrat nahoru Goto down
Rpietr

Rpietr


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 04. 12

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 7:05 pm

Kdyžtak ti napíšu IN Game ale zde na fóru upřednostním anonymitu Wink
Návrat nahoru Goto down
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: RE:   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 11:11 pm

tak to určitě poznáš DDM ligu a možná Vosy Praha(holky) ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
Rpietr

Rpietr


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 04. 12

Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitimeSat Apr 28, 2012 7:32 am

Děláš si srandu? Ja za ně taky hraju ale za starší žáky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)   Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Demo Lock Rpietr - Přihláška (PŘIJAT)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihláška do Gildy Demo Lock (PŘIJAT)
» Warlock Damage - affli/kombinacia demo/destro (PŘIJAT)
» Demo-Clowned-Dmg
» Frostnova-DK Prihláška - [PŘIJAT]
» Apollion Prihlaska do Gildy (PŘIJAT)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: