Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sharaylin, Hpala, ProtPala

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
NePoChOpIs




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 04. 12
Age : 30
Location : Olomouc

Sharaylin, Hpala, ProtPala Empty
PříspěvekPředmět: Sharaylin, Hpala, ProtPala   Sharaylin, Hpala, ProtPala Icon_minitimeSun Apr 29, 2012 9:06 am

Jméno postavy: Sharaylin

Současná guilda: žádná

Profese: BS,Ins,Jwl,Ench, Cook - všechny full

GS: Hpala 5700gs, Prot pala 5800gs

Kolik je Ti let: je mi 18

Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 7 let

Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: na ofiku jsem nehrál, hrál jsem dlouho na Twinstaru a na Deff-Bg,jinak Freeček jsem vystřídal hodně

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: nehraji na jiném

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: byl jsem , nevím ani jak se jmenuje, odešel jsem protože se nechodili g raidy a nebyla spolupráce

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: nedělím

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: nedělím

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: nedělím

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: ve všední den hraji od 15:00 - 22:00

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: o víkendu tam jsem od rána do večera jak kdy a podle příteklyně

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: nepročítám jsem tu poprví budu každý den

Co od guildy očekáváš: G raidy 25-man icc, spolupráci, pomoc když si nebudu vědět rady, zábavu, guildu beru jako zázemí a to chci mít kvalitní

Co chceš guildě nabídnout: Své zkušenosti jak s tankování tak i s healováním, a dále můžu dávat do gbanky věci z profek

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Hledam kvalitní guildu na raidy

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: nikoho neznám

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: Z worldu

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): PvE jak u Hpalacha tak i u Prot palacha

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město):Olomouc

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Teď studuju Střední školu Kosinovu v Olomouci

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 4

Jaké máš připojení k internetu:12MB/s rychlost staší a je stabilní

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: Vůbec ne

Znáš nějaký dobrý vtip? Raději ne Smile

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Nejsem žádný no-lifer, záleží mi na stuidu takže dám přednost škole před wow, mám přítelkyni takže když jsem o víkendu s ní, na wow mě nehledejte, v týdnu jsem tam obden večer, a o víkendu někdy přez den podle toho co dělám ale spíš večer přez noc až do rána do těch 3 nebo 4 ..


Naposledy upravil NePoChOpIs dne Sun Apr 29, 2012 9:44 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Iconer




Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 04. 12

Sharaylin, Hpala, ProtPala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharaylin, Hpala, ProtPala   Sharaylin, Hpala, ProtPala Icon_minitimeSun Apr 29, 2012 9:49 am

No je to lepšie...prihlášku si pekne rozpísal. Tak síce som iba Cl magov ale podľa mňa si to zaslúži....tak si počkaj na Vedenie Guildy ja im dám vedieť.
Návrat nahoru Goto down
Leesh




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 02. 12

Sharaylin, Hpala, ProtPala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharaylin, Hpala, ProtPala   Sharaylin, Hpala, ProtPala Icon_minitimeSun Apr 29, 2012 9:52 am

secko by bolo fajn ae nabor paladinov je uzavrety takze NIE... skus to ked budu paladini otvoreni
Návrat nahoru Goto down
Iconer




Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 04. 12

Sharaylin, Hpala, ProtPala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharaylin, Hpala, ProtPala   Sharaylin, Hpala, ProtPala Icon_minitimeSun Apr 29, 2012 9:56 am

Leesh ale my mame dosť retri apaldinov ale holy / Protect sa bude hodiť a teraz keď je protect apaldin fixnutý...a healerov je vždy ťažke dotrepať na GR, musia potom prelogovávať na Altov
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

Sharaylin, Hpala, ProtPala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharaylin, Hpala, ProtPala   Sharaylin, Hpala, ProtPala Icon_minitimeSun Apr 29, 2012 4:27 pm

Hej pala closed...hlavne že aktívny holadinovia su asi traja Very Happy
Za mě ano heal/tank se hodí.
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Sharaylin, Hpala, ProtPala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharaylin, Hpala, ProtPala   Sharaylin, Hpala, ProtPala Icon_minitimeSun Apr 29, 2012 5:13 pm

Paladin je closed ale je pravda že healerů moc neni,no ok Přijat na test

LOCKED

piš ingame o inv: Feast,Faest,Beem,Leesh(ak)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sharaylin, Hpala, ProtPala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharaylin, Hpala, ProtPala   Sharaylin, Hpala, ProtPala Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sharaylin, Hpala, ProtPala
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: HEALER - nábor-
Přejdi na: