Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chroniclerss Holy priest

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Chronicler




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 05. 12

Chroniclerss Holy priest Empty
PříspěvekPředmět: Chroniclerss Holy priest   Chroniclerss Holy priest Icon_minitimeTue May 01, 2012 5:03 pm

Jméno postavy: Chroniclerss
Rasa: Blood Elf
Současná guilda: Foster The People, Dawntime
Profese:Tail, Ench,Jwc, Insc
GS: 5950+
Talenty(Main spec/off spec): Main spec - prot PvP(3/5wf+weapky) , off spec Tank - talenty : armory.molten-wow.com/calculator/talent/5/?build=0503203100000000000000000000235050030302152510005331251000000000000000000000000000
Kolik je Ti let: 20
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 5let s menšíma pauzičkama
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: ano hrál jsem, ale jen 4 měsíce pak jsem na to neměl peníze..

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: už hraju nějakej ten pátek na Deffu

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Měl jsem vlastní guildu Foster The People, ale musel jsem odjet na týden na pracovní cestu, a guilda se rozpadla..

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým:ne

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým:ne

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým:ne

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: každý den cca od 17:00, ale pátky chodím na pivo a za ženskejma tak jsem tu jen do 20:00

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: každý den

Co od guildy očekáváš: Aktivitu, každý den raid, občas pokecat na TSku a přibrat nějakej ten eqip..

Co chceš guildě nabídnout: nabízím do této guildy kvalitniho healera 4/5 t10,5 , ale mám ještě další 2 postavy.. Prot palu,3/5 t10,5 2/5 t10 nebo retri 5/5T10,5 nebo ještě mága 3/5 t10,5.. Wink

Proč sis vybral/a právě naši guildu: dříve jsem dostal nabídku spojit mojí guildu s vaší, ale ta se mi ted rozpadla..

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: možná pár lidí mě zná..

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: od kámoše, a od vás z guildy z vedení..

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): only PVE

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): České Budějovice (ČR)
Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): vyučenej, a teďkon makám..

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 1

Jaké máš připojení k internetu: dobre

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: všechno rozjedu..

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: skype, TS3, Ventrilo
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Chroniclerss Holy priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chroniclerss Holy priest   Chroniclerss Holy priest Icon_minitimeTue May 01, 2012 5:07 pm

V talentech nevidím chybu za mě ANO
Návrat nahoru Goto down
Fatality

Fatality


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 17. 04. 12
Age : 30
Location : Trnava,Slovakia

Chroniclerss Holy priest Empty
PříspěvekPředmět: Vyjadrenie   Chroniclerss Holy priest Icon_minitimeThu May 03, 2012 7:53 pm

Vcelku ujde si myslím Nieje to zlé skôr dobré myslím že by si bol pre guild prínos.ANO


Naposledy upravil Fatality dne Thu May 03, 2012 8:01 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : http://www.thetural.com/wow/img/a_gotIjxQF.png)
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Chroniclerss Holy priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chroniclerss Holy priest   Chroniclerss Holy priest Icon_minitimeFri May 04, 2012 5:20 am

Piš ingame o inv Feast,Faest,Wastekiller,Lnsomnia,Beem a nebo Scorm..Smile

Přijat


LOCKED
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chroniclerss Holy priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chroniclerss Holy priest   Chroniclerss Holy priest Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chroniclerss Holy priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Drbulix-holy priest
» Holy priest-Hrbatychrbat
» Looly Holy priest
» Furywarr - Holy/Prot
» Gabika-Holy-Paladin Ziadost o prijatie do gildy - [PŘIJAT]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: HEALER - nábor-
Přejdi na: