Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Daffi - Balanc Druid..

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Daffi




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 04. 12

Daffi - Balanc Druid.. Empty
PříspěvekPředmět: Daffi - Balanc Druid..   Daffi - Balanc Druid.. Icon_minitimeFri May 04, 2012 2:07 pm

Přihláška Bala druida ..

Jméno postavy: Daffi
Rasa: Night Elf
Class: Druid
Současná guilda: Neni
Profese: Ins,Jwc,Ltw,Ench
GS: Circa 5900gs
DPS + screen z ICC25 Deathbringera: Dps mám asi 14k+ screeny si nedělám mohu pořídit,ale jednoduší bylo vzít mě na test uvidíte sami.. Ale je to jen a jen na vás
Talenty(Main spec/off spec): Main Balance,Off Restoration - Balance : talent.mmo-champion.com/?druid#P9Xb87IqujiS,J8UeR,12213
Kolik je Ti let: 16
Znalost taktik (ICC,ToC,Uld): Icc 10/25 až po LK,Uld jen z progresu mladýho který je aktivně u DT
Jak dlouho už hraješ WoW celkově: 1rok +/-
Hrál/a jsi někdy na Officiálním serveru, případně free servery které jsi vystřídal/a: Na offi jsem nehrála,hrála jsem nějakou dobu na BG (3.3.5a),občas jdu s mladým expit na twin.

Hraješ momentálně i na jiných serverch - na kolika, případně na jakých: Na twinstaru ( ne aktivně)

Byl/a jsi před vstupem k nám již členem jiné guildy, pokud ano - jaké a proč již nejsi: Nebyla / nejsem (jestli se počítaj ty guildy 100 lidí online a nedají si ani dq)

Dělíš se o account ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Nedělím

Dělíš se o postavu ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Nedělím

Dělíš se o počítač ještě s někým, pokud ano - proč a s kým: Nedělím, jen občas mama chce na PC

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: 14:30 až do večera až na pondělí a středu

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: Celý den i noc vetšinou..

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: Jelikož mladej je tam skoro furt tak často.. 10+...

Co od guildy očekáváš: Kvalitní kolektiv,progress,zábava..

Co chceš guildě nabídnout: Pomoc nováčkům při raidech,dmg/heal..

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Slyšela jsem od mladýho na TS jak se o ní v Dawntime bavili.. Vaší guildu jsem si vybrala protože nechci jít do guildy typu DS/PG atp.. Jen namyšlený lidi co umí jen machrovat a urážet..

Existuje v guildě někdo, kdo se za Tebe může zaručit, pokud ano - kdo: Ne..

Jak ses o nás dozvěděl/a, kde a od koho: Od lidí z Dawntime..(na TS)

Jakého jsi herního zaměření (PvP, PvE, RP): Začínala jsem v PvP, Teď hraju oboje jak Pvp tak Pve.

Odkud pocházíš (stačí okres nebo město): Praha

Nejvyšší dosažené vzdělání (základní, učiliště, střední škola, vysoká škola, postgraduál): Základní.

Co Tvůj faktor studu? Ohodnoť se na stupnici 1-9, kde 1 je vůbec a 9 je stydlivka: 5

Jaké máš připojení k internetu: 100MB UPC

Jaký máš počítač (konfiguraci hardware) - stručně: Dual Core,1gb ram,Gigabit Ethernet..

Dělá Ti problém komunikace na voip (TeamSpeak, Ventrilo, ...) - hlasově: Nedělá, aktivně používám Skype mohu i TS3.

Znáš nějaký dobrý vtip? Pověz nám ho:

Jdou Kalousek s Nečasem po silnici a najednou jim cestu zkříží had.
Kalousek hned přiskočí a hada zabije.
Nečas na to:
„Co jsi to udělal? Nemůžeš zničit každého, kdo se nám postaví do cesty. Je demokracie a každý má
právo jít svojí vlastní cestou.“
Jdou dál a najednou začne před nimi poskakovat žába.
Nečas zrychlí a jediným šlápnutím jí rozmáčkne na kaši.
Kalousek nechápavě kroutí hlavou:
„Ale před chvílí jsi povídal, že každý může jít svou vlastní cestou, ne…?“
Nečas:„To ano, ale mají se plazit a ne si vyskakovat!!!!

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: (ab)normální holka kterou mladej naučil na wowka, hezká závislost jelikož hraje high pve tak od něj mam naučený taktiky bohužel většinu jsem si nemohla vyskoušet v praxi.. Jelikož jeho guilda je dočasně neaktivní (situace deffu, jsou na moltenu) je možnost že si napíše prihlášku i on Jinak předem děkuju aspon za přečtení Ahoj Daffi (irena)
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

Daffi - Balanc Druid.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daffi - Balanc Druid..   Daffi - Balanc Druid.. Icon_minitimeFri May 04, 2012 2:12 pm

Za me ANO
Návrat nahoru Goto down
Feast




Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 03. 12
Age : 27
Location : OG

Daffi - Balanc Druid.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daffi - Balanc Druid..   Daffi - Balanc Druid.. Icon_minitimeFri May 04, 2012 3:35 pm

Přijat

Piš ingame o inv : Feast,Faest,Wastekiller,Lnsomnia,Beem,Scorm,Leesh(ak)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Daffi - Balanc Druid.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daffi - Balanc Druid..   Daffi - Balanc Druid.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Daffi - Balanc Druid..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» balance druid dmg sharia
» Resto Druid - [PŘIJAT]
» Přihláška Druid balance Prexikator - [PŘIJAT]
» Druid feral tank
» Claverun - Feral Druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: