Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 INFO: (GAD) Scorm

Goto down 
AutorZpráva
Scorm
Admin
Scorm


Poèet pøíspìvkù : 150
Join date : 18. 10. 11

INFO: (GAD) Scorm Empty
PříspěvekPředmět: INFO: (GAD) Scorm   INFO: (GAD) Scorm Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 12:11 pm

INFO: (GAD) Scorm
--> --> MY PROFILE
INFO: (GAD) Scorm Scorm311
Jméno ve hře: Scorm - Troll(Holy/Shadow Priest)
Jméno: Ondřej Hromádko
Skype: Lagraut
Email: Scorm@centrum.cz
FB: Ondra Scorm Hromádko
Bydliště: CZ - Praha
INFO: (GAD) Scorm Hof10

INFO: (GAD) Scorm Gum_bm11
Něco o mě:

No jak jen to začít... vono není snadné tu něco o sobě napsat ale dobrá! Je mi 17(brzo 18)let a navštěvuji jedno nejmenované Pražské gymnázium(konkrétně druhý ročník). Co se týče wowka je to se mnou jedna samostatná kapitola, která se se mnou táhne již od mích 12let kdy jsem jako nezkušený zelenáč začal coby Taurenský šaman prohánět první Plainstridery po Barrens a objevovat taje tohoto nekonečného světa. Za svoji herní kariéru jsem zažil 3 nejnovější datadisky a vystřídal nespočetně serverů včetně toho oficiálního(Drak´thull). Za těch pár let strávených po boku wow jsem si ujasnil můj postoj ve hře a udělal si jasnou představu o tom čeho a jak chci dosáhnout. S koncepcí Hellsires jsem začal již před dávnými časy blablabla... prostě o tomhle tady psát nebudu kdyby měl někdo zájem tak je víc v sekci Něco o nás. Co se týče mému postoji k lidem - snažím se být přátelský a vycházet s co největším spektrem hráčů(pokud to tedy je možné). Nevyhledávám konflikty ale když už jde do tuhého neváhám se jich plně zúčastnit. Jsem sangvinikocholerik prostě něco s čím se dá směle bavit skoro o všem. Mimo wow taky dělám florbal(v dnešních dobách již spíše rekreačně) a věnuji se Street Dance(v dnešní době největší požírač mého času, který bych jinak strávil u wow). Miluju humor, Dobrou hudbu posezení s kámoši u piva a taky holky samozřejmě - což je tak asi víceméně stručné info aby jste si na mě udělali nějaký obrázek ti co mě ještě neznáte.
INFO: (GAD) Scorm Wowscr10
Návrat nahoru Goto down
https://hellsires.forumczech.com
 
INFO: (GAD) Scorm
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» INFO: Pravidla
» INFO: [GAD] - Premeena
» INFO: [GDM] Wastekiller
» INFO: Podmínky pro přijetí
» INFO: Omluvný list

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Vedení :: GDM + GAD Team-
Přejdi na: