Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 DPS ele Shaman 5,8kgs

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ZEN1X




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 25. 06. 12

DPS ele Shaman  5,8kgs Empty
PříspěvekPředmět: DPS ele Shaman 5,8kgs   DPS ele Shaman  5,8kgs Icon_minitimeMon Jun 25, 2012 10:43 am

Ahoj takže som ele shamik 5,8 kgs jak je uz v titulnom bloku uvedené Very Happy som komunikativny človek ktory má zaujem o GR a nebavi ho jazdit z WORDEm chem poriadnu guildy chcel som kvám ist aj s paladinom ten ma 6kgs na kazdy spec mám rád svoje klassy poznam ich dobre ako aj kazdu taktiku na palchovi LK down ale ktomuto shamikovi som sa este nedostal az tam a preto to chcem zmenit a celkovo vaša guilda ma zaujala tým aku mate aktivitu rád by som sa stal sucastou. A niečo ešte o mne mám 17 rokov wow hrám len 4 roky. Tak dakujem za prečítanie hned jak sa bude dat odpisat na moju žiadost a takťiež reakciu dakujem s Pozdravom Fobosska....tak sa volá char Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

DPS ele Shaman  5,8kgs Empty
PříspěvekPředmět: Re: DPS ele Shaman 5,8kgs   DPS ele Shaman  5,8kgs Icon_minitimeMon Jun 25, 2012 7:15 pm

Založ si nový topic podľa predlohy.
Lock.
Návrat nahoru Goto down
 
DPS ele Shaman 5,8kgs
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ele shaman - Xavi
» Resto Shaman - Brixi
» Kronos - ELE Shaman žiadosť o prijatie (NEPŘIJAT)
» žádost o přijetí, enhacement shaman - [PŘIJAT]
» Enemy - Restoration Shaman - [PŘIJAT]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: