Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Gero - Fire mage

Goto down 
+2
kiras
countertroll
6 posters
AutorZpráva
countertroll




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 12

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeTue Jul 03, 2012 1:40 am

Jméno postavy: Gero

Rasa: Gnom

Class: Fire mage/Frostfire mage

Rotace (Main spec): nahodit scorch a LB, spam fireballu do procu Hot streak - instant pyro, udržovat scorch a po výbuchu nahodit znovu LB

Gemy: Meta - 21 crit + 3% crit dmg| Red - SP+crit| Blue - SP + soirit| Yellow - Crit|

Equip: wow.xmania.cz/armory/search.php?name=Gero

DPS + screen z ICC25 Deathbringera: dps mám kolem 13-15k
Můj top: imageshack.us/f/821/wowscrnshot040312225312.jpg/

Talenty(Main spec/off spec): talent.mmo-champion.com/?mage#_7o4JSnVllDnzUY,SJt,12213

Glyphy, aké a prečo:
Glyphy jsou přiložené v talentech

Kolik je Ti let:
17
Jak dlouho už hraješ WoW celkově:
okolo 3 let
Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí: záleží jak který den, ale od 5 odpoledne do noci tu jsem v podstatě denně

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: Podobně jako přes týden. Stačí říct dopředu a přeorganizuju si kalendář.

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: Denně

Co od guildy očekáváš: Kvalitní PvE, přijemnou komunitu, v případě potřeby nějakou radu, či pomoc a hlavně zábavu

Co chceš guildě nabídnout: DPS co budu moct a samozřejmě vše co budete chtít

Proč sis vybral/a právě naši guildu: Poslední dobou mě začaly vytáčet world raidy a neschopnost worldu, tak jsem si řekl, že je čas se porozhlédout po nějaké PvE guild a v pak jsem si na worldu přečetl, že sháníte lidi, tak jsem tu.

Máš Teamspeak?: Ano - TS 3

Vaše addony, které používáte: DBM - nutnost, MSBT - zpřehledňuje dmg a procy, MageNuggets - kontroluje mi scorch a living bomb. HealBot - jen na altovi...

Znalosť taktík : Toc10 (HC) - celé, Toc 25 - celé krom anuba, ICC - Tady mám nedostatky, sice vím jak teoreticky na ně ale chybí mi - Princové, BQ, Sindra a LK
Jsem učenlivý člověk a rád bych se naučil taktiky na tyto bosse.

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Tady ani nevím co napsat, snad jen že v případě nutnosti není problém lognout alta - healera.
Návrat nahoru Goto down
kiras




Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 27. 02. 12
Age : 25

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeTue Jul 03, 2012 7:46 am

tak, prihláška je good, DPS tie není zlé, mágov nemáme veľa a zíde sa každý takže za mna ANO
Návrat nahoru Goto down
IG.Crypto




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 03. 07. 12

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeTue Jul 03, 2012 7:02 pm

Nevidím macro na Ice Block a nenabindovaná frost ward. Za mě NE
Návrat nahoru Goto down
countertroll




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 12

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeTue Jul 03, 2012 7:16 pm

IG.Crypto napsal:
Nevidím macro na Ice Block a nenabindovaná frost ward. Za mě NE

Omlouvám se screen je dost starý, macro na Ice Block i Blink již mám (pokud myslíte stop casting a cancel aura)
Návrat nahoru Goto down
Looly




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 06. 12

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeWed Jul 04, 2012 11:15 am

Nevidím tu skoro žiadne chyby....ja si myslím,že ho možeme prijať (Huriccans)
Návrat nahoru Goto down
Laysik




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 04. 07. 12

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeThu Jul 05, 2012 12:13 am

Ach crypto :-D a pak se div že tě každej z Guildy vykopne :-D projel sem asi 3 přihlašky 4fun a u každy maš blbou a uplně uplně nesmyslnou připominku jako to že nema bind na 2 spelly :-D who cares ? tak si na to klikne ach bože :-D
Návrat nahoru Goto down
countertroll




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 12

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeThu Jul 05, 2012 10:38 am

Chtěl bych se jen zeptat, není problém kdybych chtěl migrovat k horde?
Návrat nahoru Goto down
inni




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 04. 12

Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitimeThu Jul 05, 2012 12:24 pm

Kdyztak napis In, Oana, Sweetynka, Kiras
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gero - Fire mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gero - Fire mage   Gero - Fire mage Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Gero - Fire mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fire mage Zavinac
» Ysane fire mage - [PŘIJAT]
» Lyshar - Arcane Mage
» FrostFire Mage Walarash
» Sokrates - Arcane PvE / Frost PvP Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: