Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Combat Rogue-Worakufirst

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Worakufirst




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 21. 07. 12

Combat Rogue-Worakufirst Empty
PříspěvekPředmět: Combat Rogue-Worakufirst   Combat Rogue-Worakufirst Icon_minitimeSat Jul 21, 2012 12:00 pm

Jméno postavy:Worakufirst

Rasa:Orc

Class:Rogue-Combat

Rotace (Main spec):Nastreliť,Garrote,Sinister na 5CB,SD,Sin na 5CB,Eviscerate,Adrenaline davam s Herom,KS po prvých troch Evisceratoch ...Takže racialka,trinket blood flury a KS.Počas toho nastreľ ujem

Gemy: Meta - Neni| Red - ARMP| Blue -neni | Yellow 4- Hit ratt|

Equip: wow.xmania.cz/armory/character.php?guid=66075&realm=3 (Wepky su hero Very Happy Dbw a skullu mam ten trink zapínam pri KS )

DPS + screen z ICC25 Deathbringera:Screen nemam Sad

Talenty(Main spec/off spec): talent.mmo-champion.com/?rogue#l0cFDKQTB4ZhDW,dbJ,12213
Off spec mam ASSA Pvp

Glyphy, aké a prečo:Sú tam pri talentoch a asi je jasné prečo Smile


Kolik je Ti let:16

Jak dlouho už hraješ WoW celkově:2-3 roky cca

Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí:Cca od 17:00 do 22:00 som dostupný Smile

Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí:Keď som doma sám tak kľudne nonstop Very Happy

Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně:Tak 2-3 krát si ho určo prejdem

Co od guildy očekáváš:Kvalitný progress a kolektýv Smile

Co chceš guildě nabídnout: Dobré DPS a pohoďáka Smile Rady rád prímem a niesom žiadny kretén Very Happy Tatktiky poznám z ICC a TOC .Bol som v MM za R drooda. Bol som snimi celé ICC a toc na HC 10 a 25 Smile Ukradli mi char tak som jeden čas hral na BG Smile

Proč sis vybral/a právě naši guildu:Vraj ste kvalitná guilda tak by som sa rád pridal .

Máš Teamspeak?: Som na inom PC lebo som na prazdninách ale neni problém aby som si ho zohnal a robiť sním viem Smile

Vaše addony, které používáte:fuuu ... Very Happy x-perl,grid (Mam aj resto shamu ) Scrolling battle text alebo tak nejak Very Happy mam ich viac neviem presne aké Smile

Znalosť taktík :Icc celé ale za heal , takže male pripomenutie nezaškodí Smile

Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se:Hmm , študujem v rakúsku na strednej ,menegment . Neviem čo ešte Very Happy som fajčiar tak občasné pauzi by nezaškodili Smile Dúfam že ma prímete a keď tak mi aj poradíte Smile Ďakujem
Návrat nahoru Goto down
Premeena




Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 23. 03. 12
Location : Bratislava

Combat Rogue-Worakufirst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Combat Rogue-Worakufirst   Combat Rogue-Worakufirst Icon_minitimeSat Jul 21, 2012 3:13 pm

Rada do života: Najdi si lepšiu guildu.
Návrat nahoru Goto down
 
Combat Rogue-Worakufirst
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Combat rogue by Spaggi
» annoying assa rogue
» assa rogue 5760 (PŘIJAT)
» Kolinko Rogue ( žiadosť o priatie ) (PŘIJAT)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: